One Hit Wonder Likit – Muffin Man 180ml

Ürün Kodu: muffin man

Stok Durumu: 1

Fiyat: 190,00TL
Adet:

Seçenekler

* Nikotin Seçenekleri:

One Hit Wonder 180 ML Likit

Sertlik Dereceleri: 03 MG - 06 MG

One Hit Wonder Likit 180 ML Çeşitleri inceleme:

One Hit Wonder Likitler ABD Los Angeles, Kaliforniya’da el Yapımı Üretim, TruNic %100 ABD Grown Üretilen ve piyasaya sürülen likit Çeşitleri En İyi Aromaları İçermektedir. 

En Uygun Fiyatlandırma İle Yüksek Kalitede Yapılan Likitte Kaliteyi One Hit Wonder Yapar. 
One Hit Wonder Premium Likitler (US ) %20 PG %80 VG Karışımında Üretilmektedir.
Karşınızda One Hit Wonder™ Markasının Efsane Haline Gelen ve en Çok Tercih Edilen Likit Aromaları Dünya Çapında en Çok Kullanılan Likitler Arasında Yer Almaktadır.

One Hit Wonder The Man: One Hit Wonder The Man Likit, Çilek Meyvesi ve Süt Kremasının Nefis Bir Karışımıdır. Daha Önce Milk Man Adıyla Çıkan Ürün İsim Değiştirerek The Man Adını almıştır. The Man İçerken Benzersiz Serinletici Süt kreması ve ardından her nefes boyunca süren taze çilek aromasının hafif tatlı aromaları ile süslü ve vazgeçilmez bir tat ile karşı karşıya kalacaksınız.

One Hit Wonder My Man: One Hit Wonder My Man Likit, hepimizin çok sevdiği en zengin ve damak tadına uygun tatlar çilek,vanilya ve çikolatalı dondurma tarifidir. Yumuşak ve tatlı aroması, tüm gün boyunca size eşlik edebilir.

One Hit Wonder Özellikler:

Manşei: USA

1 6oz (180 mL) Sıkıştır Şişesi
2 15mL Unicorn Şişeleri 

One Hit Wonder 180 ML Likit Muffin Man, Magic Man

One Hit Wonder Muffin Man: Karşınızda One Hit Wonder Muffin Man Likit, Efsanesi haline gelen ve en çok tercih edilen likitlerinden biri, Kıpkırmızı Sulu Tatlı Bir Elma, Enfes Kokulu Tarçın ve Kabarmaktan Çatlamış Kocaman Bir Muffin Kekin muhteşem birleşiminden gelen lezzet.

One Hit Wonder Magic Man: One Hit Wonder Magic Man Likit, ailesinin en yeni üyesi olan The Magic Man, birçoğumuzun çok sevdiği sulu meyveli yumuşak jelibon tadıyla damak tadınıza uzun fırtınalar estirmeye hazır.

180 ml Şişe Kutusu Suyu şişesi.
1 Doldurma Kapağı 
İki Dolgulu 15mL tek boynuzlu şişeler. Tatları siz seçersiniz!
İki adet 15ml Özel Tasarım Suyu Kutusu Tek Boynuzlu Şişeler

 

One Hit Wonder 180 ML Likit Çeşitleri Juice Box, Rocket Man       

One Hit Wonder Juice Box: One Hit Wonder Juice Box Likit, iki favori likit markasının yeni bir lezzet için işbirliği yaptığı ortak üründür. One Hit Wonder Juice Box, One Hit Wonder ve Mad Hatter Juice yapımcıları tarafından formüle edilmiş, şimdiye kadar denediğimiz en iyi elma suyu tadına sahip. Juice Box ile damak zevkinizi zirveye çıkartacaksınız.

One Hit Wonder Rocket Man: One Hit Wonder Rocket Man Likit, Hafif ekşi bir aromaya sahip yoğurt ile taze dağ yabanmersinleri ve lezzetli granola karışımından oluşturulan Rocket Man diğer yoğurtlu likitler ile kıyaslanamayacak kadar iyidir. İçinize çekerken alacağınız mayhoşluk ve nefesinizi verirken alacağınız enfes meyveli aromanın keyfini gün boyunca sürmek isteyeceksiniz.

180 ml Şişe Kutusu likit şişesi.
1 Yorker şapkası
İki Dolgulu 15mL tek boynuzlu şişeler. Tatları siz seçersiniz!
İki adet 15ml Özel Tasarım Suyu Kutusu Tek Boynuzlu Şişeler

One Hit Wonder 180 ML Likit Aromaları Drıppn Whip, Police Man

One Hit Wonder Drippn Whip: One Hit Wonder Drippin Whip Likit, Efsanesi haline gelen ve en çok tercih edilen likitlerinden biri, Sütle Birlikte Çırpılmış Mükemmel Kıvamdaki Kaymak Yumuşaklığındaki Kremanın birleşiminden gelen lezzet, narin vanilya sıcaklığı ile bütünleşti;

One Hit Wonder PoliceMan: One Hit Wonder Policeman Likit, Görev yapmaya hazır, pastırma tahılının taze pişmiş sırlı bir çörek üzerine oturduğu lezzetli bir kombinasyonla hazır. % 100, Los Angeles, California'da,% 100 ABD yetiştirilen ve TruNic Sıvı kullanarak elde edilen el işi. Polis Man Sıvı bir 6 oz gelir.

One Hit Wonder Özellikler:

% 80 VG
% 20 PG
USA yapımı

1 6oz (180 mL) Sıkıştır Şişesi
2 15mL Unicorn Şişeleri

One Hit Wonder Çeşitleri 8 farklı aromayı hazırlayıp piyasaya satışa sunmuştur, one hit wonder kapıda ödeme ile sipariş verip satın alabilirsiniz. (Türkiye geneli kapıda ödeme olarak satış yapmaktayız)

ÖNEMLİ NOT: Sitemiz üzerinden online sipariş formunda fiyatlar 190 tl olarak yazılmaktadır.

Siz Değerli Müşterilerimizin Dikkatine Sunuyoruz...

One Hit Wonder Island Man: One Hit Woder island Man Likit, tüm dünyadaki en keyifli tropikal lezzetlerin yayılması amacıyla uzunca bir zaman dilimi araştırılması yapıldı, ve lezzetli olan meyveler sizin için toplandı, keyifli karışık meyvelerden oluşan aromatik lezzetleri bir araya getiren Sulu, tatlı, ada meyveleri, meyve yumruğunun canlandırıcı bir dalgası yaratmak için birlikte verilir. island man likit one hit wonder firmasının geliştirdiği son harikasıdır.

100mL'lik Island Man şişesi ve 2 x 15mL'lik boş unicorn şişeleri içerir

One Hit Wonder Türkiye

One Hit Wonder 180 ML Likitleri

One Hit Wonder™ Premium Likitler TruNic™ adlı N-Base şirketinin ham maddeleriyle üretilen, 2014'de gerçekleştirdiği bir girişimin bugüne ait olan meyveleridir desek pekte yanılmış olmayız herhalde, global piyasada kendine büyük yer edinmiş olan marka bugün Likit pazarında 3 kıtada bulunan toplam 4 dağıtım merkezi ağına sahip ve kendi üretim tesisleri ile tüm dünyada 80'den fazla farklı ülkede bulunan ortaklarıyla 200 bölgede satış noktasına ulaşmayı başarmıştır.

Tüketici ile bu denli yakın temas halinde olan firma Vizyoner, Dinamik ve İlerici tavrıyla başarıya tırmanmaya devam ediyor.

SGS laboratuvarlarında ki testlerden başarıyla geçmiş olan One Hit Wonder™, kalite açısından da enfes aromalarıyla çıtayı yükseltmeyi başarmış durumdadır.

Ürün Özellikleri

Likitler Orijinal kutusunda ve kilitli kapaklı şişesinde 2 adet 15 ml'lik taşıma tüpleriyle beraber sizlere sunulmaktadır.

Şişelerin üzerinde Çocuk Koruma Kilidi bulunmaktadır.

Oval yapıdaki dolum aparatı ile gelmektedir (Düz yani kare biçimdeki keskin hatlara sahip dolum aparatı bulunan likitler sahtedir.)

Birinci sınıf premium aromalardan imal edilmektedir.

Kutuların üzerinde barkod bulunmaktadır.

Tüm One Hit Wonder Likitler %80VG %20PG oranındadır.

DİKKAT: One Hit Wonder likitlerin sahteleri satılmaktadır. Bu konuda dikkatli olunuz. Sahte likitler sağlığınıza zarar vermekle beraber kullandığınız coilin (Atomizer Başlığının) ömrünü kısaltır.

Likit dolum sıvıları doğrudan ağız (oral) yolu ile tüketilmemelidir.

Çocukların veya evcil hayvanların erişemeyeceği bölgelerde ve mümkünse kapalı alanda saklamanızı tavsiye ederiz. Ayrıca likit ömrünün kısalmaması için güneş görmeyen yerlerde saklamanızı tavsiye ederiz.

Deri ile direk temas halinde bol su ile yıkamanızı öneriyoruz.