Smok X-Priv 225W Kit

Ürün Kodu: Smok X-Priv

Stok Durumu: 1

Fiyat: 390,00TL
Adet:

Seçenekler

* Renk:

 

Smok X-Priv Kit Fiyat ve Performans

 

Smoktech’in 2″ lik dev ekranı ve sadece 172 gr ağırlığındaki yeni ürünü Smok X-Priv bu yazımızın inceleme konusu. Smok firması, TFV12 Atomizer ile beraber satışa çıkarılan X-Priv için, önceki T-Priv ve Mag Kit ürünlerinden aldığı olumsuz eleştiriler yüzünden ağırlık konusunda bu kez hassas davranmış diyebiliriz. Biliyorsunuz önceki ürünü  T-Priv çeyrek kilodan fazlaydı ve bu konuda sayısız eleştiri almışlardı. T-Priv 225W gücünde ve 7 farklı renk seçeneği . Gelin şimdi yakından inceleyelim.

Smok’un, yuvarlak hatları seven bir anlayışı var. Çoğu elektronik sigara üreticisi gibi 4 köşe ve sivri kenarlı ürünler yapmak yerine daha flex ve yuvarlatılmış hatlara sahip ürünler üretmeyi daha çok tercih ediyor. Tasarım konusunda Smok gerçekten bu işin hakkını veriyor diyebiliriz. Yenilenmiş kullanıcı dostu arayüzü, kullanım kolaylığı, sök-tak parçalar ve 7 farklı renk seçeneği.. Piyasaya Standart Edition, İnternational Edition ve EU Edition olarak 3 farklı kombinasyon ile dağıtılıp kullanıcılarıyla buluştu.

7-farklı-renk-seçeneği-x-priv
Gold, Mavi, Gümüş, Metal, Rainbow, Kırmızı ve Pembe

 

 
 
Paket İçerikleri : Standart Edition

 

Standart ve İnternational Edition paketlerinde 8ml kapasiteli bir TFV12 atomizer ve yedek cam hazne bulunurken, EU Edition paketinde 2ml kapsiteli bir TFV12 atomizer çıkmaktadır. Bunun nedeni Avrupa E-sigara yönergesiyle atomizer kapasitesi, nikotin oranları, likit şişe kapasitesi ve kutu içeriğini standarlarla belirtmesinden kaynaklanıyor.

Standart-Paket-X-Priv

 

 
 
İnternational Edition

 

İnternational Edition paketi ile Standart Edition paketlerin içerikleri aynı, tek fark Uluslararası sürümün kutu tasarımında “Sigara Uyarıları” olan bir uyarı metni yazılmış.

international-Paket-X-Priv

 

 
 
EU Edition

 

EU Edition paketinde ise 2ml kapasiteli bir TFV12 atomizer sunulmakta. Kutu içeriği olarak, diğer sürümlerde yedek cam bulunurken EU sürümünde malesef yine yok. Bu neden yapılıyor bilemiyoruz.

EU-Paket-X-Priv

 

 
 
Tasarım – Kullanım ve Ekran

tasarım-parlaklık-ve-dokusu-2

X-Priv tamamıyla cam bir görünüm, prüzsüz, yumuşak ve parlak bir görünüme sahip. 2″ dev ekranı tamamıyla sezgisel.

x-priv-2inch-ekran

Özelleştirilebilir VW ve TC modları. Ekranda yine çeşitli duman efektleri, pil ömrü, voltaj, direnç değeri gibi göstergeler mevcut.

modlar-x-priv-esp

 

 
 
Güç

 

2 adet 18650 pil ile çalışan X-Priv 225w gibi bir seçenek sunuyor ve batarya koruma devresi ile daha güvenli kullanım sunuyor.

batarya-koruma-sistemi

 

 
 
Güvenlik

 

Güvenli kullanım modları ve yüksek çözünürlüklü ekranıyla puf(nefes) sayınızı, modlar arası geçiş, coil modları, uyku modu, ekran renk ayarları, pil ömrü, direnç, watt ve tuş kilidi ayarlarınızı bu modda da kolaylıkla yapabilirsiniz.

Üzerinde bulunan toplam 2252’lık 2 adet 18650 pil için, potansiyel olarak ortaya çıkacak risklere karşı birden fazla koruma devresi barındırıyor. Herhangi bir aşırı şarj, aşırı ısınma ya da kısa devre girişimi esnasında sizi uyarır ve güvenli moda geçer.

koruma-devresi-sistemi

 

 
 
Yeni Nesil USB Kablo 

 

Bu arada, Smok daha güvenli bir şarj için eski tip usb kablosu yerine, yeni ürettiği  Priv Usb Kablo koymuş ve iyi bir iş çıkardığına eminiz.

yeni-usb-kablo-x-priv

 

 

 
 
Dahili TFV12 Prince Atomizer

 

Standart, Uluslararası ve EU paketlerinden çıkan TFV12 Prince Atomizer size gerçekten yoğun, aromalı ve eşsiz bir buhar deneyimi verecektir.  0.4, 0.12, 0.15oHm’lik bobinleriyle kullanıcılarına iyi anlar yaşatacağı kesin. Kutu içeriğinde dahili olarak gelen 0.12Ω lik T10 ve yedek olarak koyulan 0.4Ω lik Q4 bobinler bulunuyor.

T-priv-3-bobinleri

 

 
 
Teknik Notlar

 

Smok X-Priv yazılım güncelleştirmeyi destekliyor. Güncelleme için birlikte verilen usb kablosunu kullanabilirsiniz. Bu arada şarj dolum işlemini Micro-Usb bağlanto noktası üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

şarj-ve-update-etme x-priv

 

 
 
Ürün Görselleri